Image module

ORGAN PROWADZĄCY

Avalon Development S.A. to organ prowadzący Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Avalon Montessori w Krakowie.

Według legend celtyckich Avalon to najpiękniejsza ze wszystkich wysp. Znana Wyspą Jabłoni, rajską krainą, gdzie panuje wieczna wiosna. To tam człowiek mógł zaznać nienaruszalnego pokoju, dostatku, urodzaju. Mieszkańcy cieszyć się mogli nieprzemijającym zdrowiem i młodością.

Misją Spółki od początku powstania było tworzenie przyjaznych  i bezpiecznych przestrzeni mieszkalnych. Dzięki temu mieszkańcy żyjąc w zgodzie z naturą są w stanie odkrywać niespotykaną dotąd przyjemność życia. odpoczynku. Od lat Avalon Development S.A. sprawia, że każdy w oderwaniu od codziennych obowiązków może poczuć się rezydentem tej mistycznej krainy.

Avalon Development S.A. przez wiele lat zajmował się przede wszystkim budowaniem mieszkań oraz domów o wysokim standardzie dla krajowych i zagranicznych klientów. Spółka uwagę swą skupiła na tworzeniu kameralnych, starannie zaprojektowanych osiedli, harmonizujących z otoczeniem i przepełnionych zielenią zapewniając całym rodzinom bezpieczeństwo i prywatność.

Początkiem 2014 roku Spółka poszerzyła swoją działalność o obiekt rekreacyjny Termy Krakowskie Dekerta 24 tworząc idealne miejsce do relaksu i odprężenia. W kwietniu 2017 w związku ze zwiększoną świadomością ludzi odnośnie świata saunowego powstało największe saunarium w Krakowie w budynku Hotelu Forum przy ul. Konopnickiej 28.

Powrót