Dołącz do zespołu!

Zapraszamy pedagogów do pracy w w naszym przedszkolu. Możliwość dołączenia do grupy polskiej lub dwujęzycznej polsko-angielskiej.

Opis stanowiska:

Praca w nowoczesnej i rozwojowej placówce na sali z grupą oraz z poszczególnymi Dziećmi indywidualnie. Asysta nauczycieli wychowania przedszkolnego i/lub pedagogów z kwalifikacjami logopedy, psychologa, oligofrenopedagoga. Przedszkole specjalizuje się w pedagogice M.Montessori, ale przyjmuje również osoby bez doświadczenia i wykształcenia w tym zakresie. Każdy pracownik ma możliwość odbycia szkolenia z zakresu tej pedagogiki w najlepszych jednostkach szkoleniowych w Polsce. Niezależnie od tego oferujemy możliwość finansowania szeregu innych szkoleń.

Wymagania:

– uprawnieniami pedagogiczne do pracy w przedszkolu: studia w zakresie pedagogiki przedszkolnej, psycholog, logopeda, oligofrenopedagog lub specjalista integracji sensorycznej lub osoba w trakcie zdobywania uprawnień

– wysoka kultura osobista, cierpliwość i zaangażowanie

– pasja i powołanie do pracy z dziećmi

– mile widziane będzie doświadczenie w zawodzie

– atutem jest znajomość języka angielskiego, gdyż mamy okazję pracować z native speakerami

– atutem jest wszelkie uzdolnienia: muzyczne, plastyczne, umiejętność gry na instrumencie

– atutem jest wiedza i umiejętności w pracy przy wykorzystaniu pedagogiki M.Montessori

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość pracy w niepełnym wymiarze

– pracę w młodym i energicznym zespole w spełniającej najwyższe standardy placówce

– konkurencyjne warunki finansowe

– elastyczne godziny pracy

– wsparcie specjalistów

– możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym kursów i studiów podyplomowych

– duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzin przedszkola. Zainteresowane osoby mogą obserwować zajęcia prowadzone przez naszych pedagogów aby lepiej poznać specyfikę pracy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Niepublicznego Przedszkola Avalon Montessori z siedzibą w Krakowie przy ul. Sodowej 42, zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Państwa danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Dane przetwarzamy do miesiąca od zgłoszenia. W każdym czasie mają Państwo dostęp do swoich danych i mogą cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z Pracodawcą.