POZNAJ GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu są obecnie trzy grupy Dzieci mieszane wiekowo

.

POLSKA

GRUPA BURSZTYNOWA

Wychowawca tej grupy to niezastąpiona Pani Agata, która działa z pomocą Pani Eweliny.

Sala tej grupy mieści się na parterze budynku, a porządku w niej strzeże kameleon.

POLSKA

GRUPA SZMARAGDOWA

Wychowawcy tej grupy to Pani Natalia i Pani Gabriela, wspiera je Pani Marta.
Sala tej grupy mieści się na parterze budynku. Zwierzątko sprawujące pieczę nad tą grupą to żółw.

POLSKO-ANGIELSKA

GRUPA
RUBINOWA

Wychowawcami tej grupy jest Pani Wenjuan i Pani Agata, wspomaga je Pani Agnieszka.

Jest to grupa dwujęzyczna – przez połowę dnia zajęcia prowadzi native speaker – Pani Wenjuan, przez drugą część dnia nauczyciel polskojęzyczny – Pani Agata. Sala tej grupy mieści się na pierwszym piętrze przedszkola. Na stałe zamieszkują ją rybki.

POZNAJ

NASZ BUDYNEK

Nowoczesny i przestronny budynek Przedszkola Avalon Montessori zapewnia Dzieciom zoptymalizowane warunki wszechstronnego rozwoju. Projekt Przedszkola stworzony został z myślą o funkcji przedszkola: trzy przestronne sale wyposażone w najlepsze materiały i pomoce Montessori, poradnia, w której odbywają się spotkania ze specjalistami (logopedą i psychologiem) oraz ogródek z własnym warzywniakiem. W trosce o najwyższe poczucie bezpieczeństwa budynek przedszkola jest wyposażony w wideodomofony, każda osoba przychodząca do przedszkola jest weryfikowana.​ Przedszkole posiada monitoring wizyjny.