POZNAJ GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu są obecnie trzy grupy Dzieci mieszane wiekowo

.

POLSKA

GRUPA BURSZTYNOWA

Wychowawca tej grupy to niezastąpiona Pani Agata, która działa z pomocą Pani Eweliny.

Sala tej grupy mieści się na parterze budynku, a porządku w niej strzeże kameleon.

POLSKA

GRUPA SZMARAGDOWA

Do grupy Szmaragdowej aktualnie uczęszczają Dzieci w wieku od 2,5 do 4,5 lat. Dzieci otoczone są troskliwą opieką nauczycieli: pani Natalii (wychowawca i nauczyciel języka angielskiego), pani Marty (logopeda) oraz pani Gabrysi (oligofrenopedagog). W naszej grupie najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa Dzieci oraz wzajemny szacunek. Staramy się być blisko natury – dostrzegać piękno dookoła nas. Często wychodzimy na spacery i przyglądamy się przyrodzie. Mamy swojego ulubione drzewo – dęba, pod którym często rozkładamy koc i odpoczywamy. Zwracamy uwagę na to, że jesteśmy częścią ekosystemu. Bardzo chętnie zdobywamy i pogłębiamy wiedzę z różnych dziedzin.
Materiały edukacyjne tworzone są w oparciu o zainteresowania Dzieci, tak aby nauka była dla nich czymś przyjemnym. Z naszych obserwacji wynika, że tak właśnie jest.

POLSKO-ANGIELSKA

GRUPA
RUBINOWA

Wychowawcą grupy Rubionowej jest pani Agata,  nauczycielem wspomagającym jest psycholog – pani Agnieszka.

Jest to grupa dwujęzyczna – polsko – angielska. Sala tej grupy mieści się na pierwszym piętrze budynku przedszkola.
Zwierzątka tej grupy to ślimaki afrykańskie oraz patyczaki.

POZNAJ

NASZ BUDYNEK

Nowoczesny i przestronny budynek Przedszkola Avalon Montessori zapewnia Dzieciom zoptymalizowane warunki wszechstronnego rozwoju. Projekt Przedszkola stworzony został z myślą o funkcji przedszkola: trzy przestronne sale wyposażone w najlepsze materiały i pomoce Montessori, poradnia, w której odbywają się spotkania ze specjalistami (logopedą i psychologiem) oraz ogródek z własnym warzywniakiem. W trosce o najwyższe poczucie bezpieczeństwa budynek przedszkola jest wyposażony w wideodomofony, każda osoba przychodząca do przedszkola jest weryfikowana.​ Przedszkole posiada monitoring wizyjny.